ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) (AR70F24C1DB/SK)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Yükseklik | 299 mm |
| Genişlik | 1055 mm |
| Derinlik | 215 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung Windfree Premium Black 24 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 22.179 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.96 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 7 |
| Isıtma Kapasitesi | 25.250 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.35 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.3 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 26 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 45 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 11.5 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 54 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 68 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 38.6 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 880 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 638 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 310 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme Yapay Zeka Buz Çözme Akıllı Göz Dijital Kumanda LED Ekran |
| Filtreleme | Filter Plus Tri-Care Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |
| EER | 3.32 |
| COP | 3.15 |