ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung AC100BNPDKH/TK Salon Tipi Klima (36.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Genişlik | 610 mm |
| Derinlik | 400 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung AC100BNPDKH/TK Salon Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | AC100BXPDKH/TK |
| Soğutma Kapasitesi | 34.100 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 3.5 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 38.200 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 3.39 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.2 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 41 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 43 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 55 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 70 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 72.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 940 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 998 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 330 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Uzun Mesafe Hava Akışı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 36.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |