ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Regal RGL 15 (R32) Duvar Tipi Klima (15.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 323 mm |
| Genişlik | 1053 mm |
| Derinlik | 233 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Regal RGL 15 (R32) Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | 20234664 |
| Soğutma Kapasitesi | 15.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.8 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 252 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 15.500 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.45 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 921 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.8 |
| İç Ünite Ses Gücü | 55 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 64 dB |
| Dış Ünite Genişliği | 815 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 532 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 300 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -10°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Otomatik Fan Hızı Hata Teşhis ve Koruma I-Feel LED Ekran Program Hafızası |
| Filtreleme | İyonizer Catechin Filtre Koku Giderici Filtre Toz Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 15.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |