ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Olefini OLE-48FS DCHT Salon Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Olefini OLE-48FS DCHT Salon Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 45.720 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 5.4 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 829 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A+ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.66 |
| Isıtma Kapasitesi | 51.180 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 5.43 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 3012 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.95 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 46 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 52 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 66 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 50 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 58 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 72 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 85 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 950 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 965 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 370 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Günlük Programlama Hata Teşhis ve Koruma LED Ekran Program Hafızası 3D Hava Üfleme |
| Filtreleme | Antibakteriyel Filtre Toz Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |