ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Mitsubishi Heavy Diamond 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU) (SRK35ZSX-WT)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Yükseklik | 305 mm |
| Genişlik | 920 mm |
| Derinlik | 220 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.78 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 129 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 9.5 |
| Isıtma Kapasitesi | 14.672 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.9 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 934 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 5.1 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 43 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 13 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 48 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 43 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 800 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 640 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 290 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Hızlı Sıcaklık Değişimi Çocuk Kilidi Haftalık Programlama Hareket Algılama LED Ekran Otomatik Kapanma 3D Hava Üfleme |
| Filtreleme | Alerjen Filtre Fotokatalitik Arındırıcı |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |