ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LG ZT-W48GYLA0 Kaset Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 330 mm |
| Genişlik | 1050 mm |
| Derinlik | 1050 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 48.000 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 1237 kWh |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.5 |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 2930 kWh |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.3 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 40 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 50 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 30 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 53 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 69 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 85 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 950 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 1380 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 330 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/52°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -25°C/18°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Uyku Modu |
| Gelişmiş İşlevler | 3D Hava Üfleme |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |
| EER | 3.05 |
| COP | 3.4 |