ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Leisure LAC 2465 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Koyu Gri |
| Yükseklik | 345 mm |
| Genişlik | 998 mm |
| Derinlik | 212 mm |
| Ürün Kodları | LAC 2466 |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 2.306 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 335 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.9 |
| Isıtma Kapasitesi | 25.590 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.238 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1628 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.3 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 29 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 70 dB |
| Dış Ünite Genişliği | 870 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 650 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 330 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -10°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Enerji Göstergesi Aktif Enerji Kontrolü Günlük Programlama LED Ekran Sıcak Ba |
| Filtreleme | İyonizer Toz Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |