ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hitachi RPFC-3.0UFE1NH Tavan Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 680 mm |
| Genişlik | 990 mm |
| Derinlik | 230 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Hitachi RPFC-3.0UFE1NH Tavan Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | RAS-3.0UFESNH1 |
| Soğutma Kapasitesi | 22.178 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.94 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 391 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A+ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.81 |
| Isıtma Kapasitesi | 25.079 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.07 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 2168 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.01 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 44 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 51 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 30 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 54 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 69 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 49 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 860 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 670 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 310 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Wi-Fi Kontrol Otomatik Fan Hızı Taze Hava Üfleme |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Tavan Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |