ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hitachi airHome 400 7 Duvar Tipi Klima (7.000 BTU) (RAK-DJ18PHAE)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 280 mm |
| Genişlik | 780 mm |
| Derinlik | 222 mm |
| Ürün Kodları | RAC-DJ18PHAE |
| Soğutma Kapasitesi | 6.824 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.58 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 7.5 |
| Isıtma Kapasitesi | 8.530 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.595 kW |
| Isıtma Verimliliği | A++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.6 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 20 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 38 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 51 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 7.7 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 46 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 660 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 530 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 278 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/21°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme Otomatik Fan Hızı Enerji Göstergesi Aktif Enerji Kontrolü Haftalık Programlama Program Hafızası |
| Filtreleme | Hava Filtresi Hitachi ViroSense Z1 Filtre Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 7.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |