ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hexel Sky 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 302 mm |
| Genişlik | 957 mm |
| Derinlik | 213 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Hexel Sky 18 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 18.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.55 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 247 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 7.4 |
| Isıtma Kapasitesi | 19.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.57 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1435 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 20 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 42.5 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 56 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 10 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 32.7 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 805 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 554 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 330 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/30°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme Otomatik Fan Hızı I-Feel LED Ekran Taze Hava Üfleme |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |