ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hantech HNT-S48VMHR Salon Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 42.650 BTU |
| Soğutma Verimliliği | A |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 44.350 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 48 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 54 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 69 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 57 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 59 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 73 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 82 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 830 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 1008 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 410 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -25°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Otomatik Fan Hızı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |