ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier Expert 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) (AS71XCAHRA)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| Yükseklik | 313 mm |
| Genişlik | 895 mm |
| Derinlik | 236 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.92 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 320 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.8 |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.83 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1960 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 29 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 12.4 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 57 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 70 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 45 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 890 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 705 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 340 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/43°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme I-Feel |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |
| EER | 3.23 |
| COP | 3.71 |