ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Haier
Haier ABH125K1ERG Kaset Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 840 mm |
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 288 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 42.600 BTU |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 64 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 32 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 58 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 76 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 950 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 965 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 370 mm |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -16°C/30°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 43.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |
| EER | 2.82 |