ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Gree G-Tech 12 Duvar Tipi Klima (GWH12AEC-K6)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 293 mm |
| Genişlik | 945 mm |
| Derinlik | 225 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Gree G-Tech 12 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | GWH12AEC-K6DNA1A/I GWH12AEC-K6DNA1A/O |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.875 kW |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 8.5 |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.952 kW |
| Isıtma Verimliliği | A++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.6 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 21 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 43 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 58 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 14 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 52 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 33.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 848 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 596 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 320 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -22°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Buz Çözme İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Çocuk Kilidi Hata Teşhis ve Koruma I-Feel LED Ekran 3D Hava Üfleme |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre Plazma Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |