ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
General ASHG09KPCE Duvar Tipi Klima (9.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 270 mm |
| Genişlik | 784 mm |
| Derinlik | 224 mm |
| Ürün Kodları | AOHG09KPCA |
| Soğutma Kapasitesi | 8.530 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.71 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 131 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.7 |
| Isıtma Kapasitesi | 9.553 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.79 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 840 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 22 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 45 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 58 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 8 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 47 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 663 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 541 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 290 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Otomatik Fan Hızı |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |