ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fujitsu High Spec 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU) (ASYG09KGTE)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 270 mm |
| Genişlik | 834 mm |
| Derinlik | 215 mm |
| Ürün Kodları | AOYG09KGCB |
| Soğutma Kapasitesi | 8.530 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.555 kW |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 8.9 |
| Isıtma Kapasitesi | 9.553 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.56 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 5.2 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 42 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 57 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 10 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 48 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 30 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 799 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 542 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 290 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo |
| Gelişmiş İşlevler | Otomatik Fan Hızı Haftalık Programlama Hareket Algılama |
| Filtreleme | Catechin Filtre Gümüş İyon Koku Giderici Filtre Toz Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |