ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Finlux FIN 09 Duvar Tipi Klima (9.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 355 mm |
| Genişlik | 885 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| İç Ünite Ses Gücü | 52 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 9.7 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 32.3 kg |
| Temel İşlevler | Nem Alma Modu Enerji Tasarrufu |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |