ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu Tornado 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 292 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Derinlik | 200 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.215 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.835 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 145 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.5 |
| Isıtma Kapasitesi | 9.895 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.78 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 910 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 38 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 57 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 8.8 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 49 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 21.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 700 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 544 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 245 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/43°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme Otomatik Fan Hızı Çocuk Kilidi I-Feel LED Ekran |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |