ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu Tornado 12 Duvar Tipi Klima (12.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 285 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Derinlik | 194 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 12.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.213 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.088 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 21 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 40.5 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 55 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 7.6 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23.2 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 720 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 495 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 270 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/43°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme Çocuk Kilidi I-Feel LED Ekran |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |