ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dijitsu
Dijitsu DJT9000 Duvar Tipi Klima (9.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 285 mm |
| Genişlik | 715 mm |
| Derinlik | 194 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.799 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.2 |
| Isıtma Kapasitesi | 10.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.789 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Gücü | 50 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 7 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23.2 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 720 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 495 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 270 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |