ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Dayrelax Infini XTXM71R Duvar Tipi Klima (24.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 2.402 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.4 |
| Isıtma Kapasitesi | 25.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.13 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 57 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 33.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 890 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 673 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 342 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Otomatik Fan Hızı Hata Teşhis ve Koruma |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |