ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin Stylish FTXA35E Duvar Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Yükseklik | 295 mm |
| Genişlik | 798 mm |
| Derinlik | 189 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 11.601 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.78 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 136 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 8.73 |
| Isıtma Kapasitesi | 13.648 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.99 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 680 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+++ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 5.15 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 41 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 12 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 49 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 61 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 32 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 840 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 550 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 350 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/18°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma |
| Gelişmiş İşlevler | Wi-Fi Kontrol Soğutma Isıtma Geçişi İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Enerji Göstergesi Akıllı Göz Günlük Programlama Haftalık Programlama Hareket |
| Filtreleme | Alerjen Filtre Hava Filtresi Koku Giderici Filtre Titanyum Apatit Filtre Toz Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |