ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin Shira Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000) (FTXM71R)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 299 mm |
| Genişlik | 998 mm |
| Derinlik | 292 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Daikin Shira Plus 24 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 24.226 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 2.34 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 401 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.2 |
| Isıtma Kapasitesi | 27.979 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.57 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 2117 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.1 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 32 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 47 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 66 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 55 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 954 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 734 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 401 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/25°C |
| Temel İşlevler | Turbo Mod Uyku Modu Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Wi-Fi Kontrol Otomatik Fan Hızı Hareket Algılama Ultra Isıtma 3D Hava Üfleme |
| Filtreleme | Koku Giderici Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |