ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin Shira Plus 24 Duvar Tipi Klima (24.000 BTU) (FTXM71N)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 300 mm |
| Genişlik | 1040 mm |
| Derinlik | 295 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 24.200 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 2.34 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 407 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.11 |
| Isıtma Kapasitesi | 28.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.57 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 2276 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.84 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 35 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 47 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 66 dB |
| Dış Ünite Genişliği | 870 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 734 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 320 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/18°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Enerji Tasarrufu Auto Restart Oda Havalandırma |
| Gelişmiş İşlevler | Soğutma Isıtma Geçişi İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Günlük Programlama I-Feel Kablolu Kumanda Merkezi Kontrol Multi Sistem |
| Filtreleme | Fotokatalitik Arındırıcı |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |