ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin FWF03DF Kaset Tipi Klima (8.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 575 mm |
| Genişlik | 642 mm |
| Derinlik | 260 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Daikin FWF03DF Kaset Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 8.000 BTU |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 22 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 30 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 44 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 17 kg |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Turbo Mod |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 8.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |