ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin Emura 18 Duvar Tipi Klima (17.050 BTU) (FTXG50JB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Yükseklik | 295 mm |
| Genişlik | 915 mm |
| Derinlik | 155 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Daikin Emura 18 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 17.050 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 188 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 5.45 |
| Isıtma Kapasitesi | 19.750 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1091 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.87 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 32 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 44 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 11 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 48 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 48 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 825 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 735 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 300 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/46°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/20°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma |
| Gelişmiş İşlevler | Emniyet Modu Soğutma Isıtma Geçişi Otomatik Fan Hızı Günlük Programlama I-Feel Kablolu Kumanda Merkezi Kontrol Multi Sistem |
| Filtreleme | Fotokatalitik Arındırıcı |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |