ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daikin Alpha 48 Salon Tipi Klima (48.000) (FVA140A)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 600 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Derinlik | 350 mm |
| Ürün Kodları | RZAG140NV1 |
| Soğutma Kapasitesi | 45.722 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 1314 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.12 |
| Isıtma Kapasitesi | 52.888 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 3383 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 3.94 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 48 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 53 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 50 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 52 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 71 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 95 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 1100 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 870 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 460 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/52°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/18°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Oda Havalandırma |
| Gelişmiş İşlevler | Soğutma Isıtma Geçişi Otomatik Fan Hızı Enerji Göstergesi Günlük Programlama Haftalık Programlama Hata Teşhis ve Koruma Kablolu Kumanda Merkezi Kontro |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |