ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Copa Viva Line 12 Duvar Tipi Klima (12.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 200 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Derinlik | 285 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 198 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.19 |
| Isıtma Kapasitesi | 12.966 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 938 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4.03 |
| İç Ünite Ses Gücü | 53 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 8.5 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 22.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 705 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 530 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 279 mm |
| Temel İşlevler | Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |