ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Copa ST 48 Salon Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1925 mm |
| Genişlik | 580 mm |
| Derinlik | 400 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Copa ST 48 Salon Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 51.521 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 5.35 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| Isıtma Kapasitesi | 51.862 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 4.5 kW |
| İç Ünite Ses Gücü | 67 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 52 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 70 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 94 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 945 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 1255 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 340 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Çocuk Kilidi Dijital Kumanda LED Ekran |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |