ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Copa Naya Line 9 Duvar Tipi Klima (9.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 292 mm |
| Genişlik | 788 mm |
| Derinlik | 198 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.383 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.93 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 10.577 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.22 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Gücü | 57 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 8 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 25 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 730 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 545 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 385 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Çocuk Kilidi Hata Teşhis ve Koruma |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |