ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Climate 5000 SCI 24 CAS Kaset Tipi Klima (24.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 245 mm |
| Genişlik | 840 mm |
| Derinlik | 840 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 2.17 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 26.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 2.05 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 40 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 47 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 23 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 60.5 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 49 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 845 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 702 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 363 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Taze Hava Üfleme |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 24.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R410A |
| Otomatik Hava Salınımı | Dairesel |