ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Climate 5000 MS 18-1 CAS Kaset Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 260 mm |
| Genişlik | 570 mm |
| Derinlik | 570 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 18.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.82 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 18.500 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.423 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 36 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 43 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 16.2 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 55.5 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 34.5 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 800 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 554 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 333 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Taze Hava Üfleme |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Kaset Tipi |
| Klima Teknolojisi | On/Off |
| Gaz Tipi | R410A |
| Otomatik Hava Salınımı | Dairesel |