ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bosch
Bosch Climate 2000 CL2000-Set 35 WE Duvar Tipi Klima (12.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 285 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Derinlik | 194 mm |
| Ürün Kodları | CL2000 35 E CL2000U W 35 E |
| Soğutma Kapasitesi | 12.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.213 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 206 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.088 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 945 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 25 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 40.5 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 55 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 7.6 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23.2 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 720 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 495 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 270 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 12.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |