ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Baymak Elegant Plus 18 Duvar Tipi Klima (18.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 315 mm |
| Genişlik | 960 mm |
| Derinlik | 221 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Baymak Elegant Plus 18 Duvar Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 17.401 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.67 kW |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 263 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.8 |
| Isıtma Kapasitesi | 17.742 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.4 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 1155 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Gücü | 58 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 11.5 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 22 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 708 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 530 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 258 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Kendi Kendini Temizleme Buz Çözme Otomatik Fan Hızı I-Feel LED Ekran |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 18.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |