ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Baymak 48 FS Salon Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 1910 mm |
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Baymak 48 FS Salon Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 47.768 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 4.98 kW |
| Isıtma Kapasitesi | 50.156 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 5.23 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 2490 kWh |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 52 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 58 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 105 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 1255 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 945 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 340 mm |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Zamanlayıcı Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Otomatik Fan Hızı |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Salon Tipi |
| Klima Teknolojisi | On/Off |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |
| EER | 2.81 |
| COP | 2.81 |
| Soğutma Verimliliği (EER) | C |
| Isıtma Verimliliği (COP) | E |