ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik A09D40 Duvar Tipi Klima (9.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 308 mm |
| Genişlik | 837 mm |
| Derinlik | 189 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 143 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 10.918 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.95 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 840 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| Dış Ünite Genişliği | 717 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 483 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 230 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Günlük Programlama LED Ekran |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |