ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Arçelik
Arçelik 09570 HP Duvar Tipi Klima (9.000 BTU)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Yükseklik | 308 mm |
| Genişlik | 837 mm |
| Derinlik | 192 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 125 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 7 |
| Isıtma Kapasitesi | 11.260 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.8 kW |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 875 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 19 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 10 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 26 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 717 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 483 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 230 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -10°C/48°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart Ekonomik Mod Oda Havalandırma Turbo |
| Gelişmiş İşlevler | Sessiz Mod Wi-Fi Kontrol Kendi Kendini Temizleme Yapay Zeka Buz Çözme İndirekt Hava Akımı Otomatik Fan Hızı Enerji Göstergesi Aktif Enerji Kontrolü Gü |
| Filtreleme | İyonizer Hava Filtresi Yıkanabilir Ön Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |