ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Alarko Flair 48 Tavan Tipi Klima (48.000) (FLRBLC4801CEI)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 665 mm |
| Genişlik | 1570 mm |
| Derinlik | 235 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Alarko Flair 48 Tavan Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Ürün Kodları | FLRBLC4801UC8 |
| Soğutma Kapasitesi | 45.700 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 4.3 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.3 |
| Isıtma Kapasitesi | 52.900 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 4.2 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 43 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 51 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 67 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 42 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 59 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 73 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 73 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 940 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 820 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 370 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -20°C/52°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -20°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Ekonomik Mod Turbo Soğutma |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme Otomatik Fan Hızı I-Feel Uzun Mesafe Hava Akışı |
| Filtreleme | Toz Filtresi Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Kapasite Sınıfı | 48.000 BTU |
| Klima Tipi | Tavan Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 4 Yönlü |