ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Airfel LTXM25N Duvar Tipi Klima (9.000)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Yükseklik | 285 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Derinlik | 194 mm |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.732 kW |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.3 |
| Isıtma Kapasitesi | 10.000 BTU |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.733 kW |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 25 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 38.5 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 54 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 7.6 kg |
| Dış Ünite Ses Basıncı | 55.5 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 23.2 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 720 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 495 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 270 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/30°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Turbo Mod Uyku Modu Zamanlayıcı Enerji Tasarrufu Auto Restart |
| Gelişmiş İşlevler | Kendi Kendini Temizleme I-Feel Taze Hava Üfleme |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre |
| Kapasite Sınıfı | 9.000 BTU |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Otomatik Hava Salınımı | 2 Yönlü (Yukarı-Aşağı) |