ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Airfel LBA160A Tavan Tipi Klima
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Yükseklik | 300 mm |
| Genişlik | 1200 mm |
| Derinlik | 874 mm |
| Kullanım Kılavuzu | Airfel LBA160A Tavan Tipi Klima Kullanım Kılavuzu |
| Soğutma Kapasitesi | 52.000 BTU |
| Yıllık Soğutma Güç Tüketimi | 900 kWh |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| SEER Sezonsal Verimlilik | 6.1 |
| Isıtma Kapasitesi | 62.000 BTU |
| Yıllık Isıtma Güç Tüketimi | 4390 kWh |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| SCOP Sezonsal Verimlilik | 4 |
| İç Ünite Ses Basıncı (Düşük) | 47 dB |
| İç Ünite Ses Basıncı (Yüksek) | 52.5 dB |
| İç Ünite Ses Gücü | 66 dB |
| İç Ünite Ağırlığı | 47.4 kg |
| Dış Ünite Ses Gücü | 74 dB |
| Dış Ünite Ağırlığı | 107 kg |
| Dış Ünite Genişliği | 952 mm |
| Dış Ünite Yüksekliği | 1480 mm |
| Dış Ünite Derinliği | 415 mm |
| Soğutma Çalışma Aralığı | -15°C/50°C |
| Isıtma Çalışma Aralığı | -15°C/24°C |
| Temel İşlevler | Ayarlanabilir Fan Hava Akım Yön Ayarı Nem Alma Modu Uyku Modu Zamanlayıcı Auto Restart Ekonomik Mod |
| Gelişmiş İşlevler | Buz Çözme Hızlı Sıcaklık Değişimi Dijital Kumanda I-Feel |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Kapasite Sınıfı | 52.000 BTU |
| Klima Tipi | Tavan Tipi |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Gaz Tipi | R-32 |