ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens TP503R09 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tam Otomatik Kahve Makinesi |
| Güç | 1500 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.7 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Caffè Crema Köpüklü Süt Latte Macchiato Sıcak Su |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Otomatik Temizleme Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 8.7 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Var |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Çekirdek Haznesi | 270 gr |
| Su Filtre Sistemi | Var |