ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Siemens EQ.9 S300 TI923309RW Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tam Otomatik Kahve Makinesi |
| Güç | 1500 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 2.3 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Latte Macchiato Americano Espresso Macchiato Latte Macchiato Mocha Sıcak Su Sıcak Süt Sütlü Kahve |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Su Bitme Emniyeti | Var |
| Diğer Özellikler | Otomatik Temizleme Aroma Ayarı Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Cappuccino Yapabilme Çıkarılabi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Basınç Gücü | 19 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 11.5 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Var |
| Ürün Kodları | TI923309RW |
| Aşırı Isınma Emniyeti | Var |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Çekirdek Haznesi | 290 gr |
| Su Filtre Sistemi | Var |
| Sesli İkaz | Var |
| Kılavuz | Siemens EQ.9 S300 TI923309RW Kahve Makinesi Kılavuz |