ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips Senseo Select CSA240 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1450 W |
| Kahve Tipi | Kapsül Soft Pod |
| Su Kapasitesi | 900 ml |
| İçecek Türleri | Filtre Kahve Espresso |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Su Bitme Emniyeti | Var |
| Diğer Özellikler | Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Hafıza Fonksiyonu Işıklı |
| Renk Seçenekleri | Antrasit Bej Kırmızı Siyah |
| Basınç Gücü | 1 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 2.11 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | CSA240/30 CSA240/61 CSA240/91 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Sesli İkaz | Var |
| Broşür | Philips Senseo Select CSA240 Kahve Makinesi Broşür |