ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips LatteGo EP5144/70 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tam Otomatik Kahve Makinesi |
| Güç | 1500 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Çekirdek Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.8 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Caffè Crema Americano Caffe Latte Espresso Lungo Flat White Latte Macchiato Ristretto Sütlü Kahve |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Aroma Ayarı Aroma Koruma Dokunmatik Kontrol Paneli Eko Mod Gösterge Ekranı Kahve Sertlik Ayarı Kolay Temizleme LatteCrema Sistem Öğütme Ayarı Posa Haz |
| Renk Seçenekleri | Krom |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 8 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Var |
| Ürün Kodları | EP5144/70 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Çekirdek Haznesi | 275 gr |
| Su Filtre Sistemi | Var |
| Sesli İkaz | Var |
| Kılavuz | Philips LatteGo EP5144/70 Kahve Makinesi Kılavuz |