ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Philips
Philips L Or Barista LM8012/60 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1450 W |
| Kahve Tipi | Kapsül |
| Su Kapasitesi | 1 litre |
| Fincan Kapasitesi | 8 Fincan |
| İçecek Türleri | Filtre Kahve Espresso |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Aksesuar Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Kahve Yoğunluk Ayarı Kireç Göste |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Kırmızı Siyah |
| Basınç Gücü | 19 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 4.77 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | LM8012/00 LM8012/51 LM8012/60 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |