ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Nescafe Gold Bluetooth Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1600 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve |
| Su Kapasitesi | 800 ml |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Latte Lungo Americano |
| Diğer Özellikler | Bluethooth Sistemi Çıkarılabilir Filtre Çıkarılabilir Su Tankı Dokunmatik Kontrol Paneli |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı Siyah |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Süt Köpürtücü | Yok |
| Sesli İkaz | Var |
| Kılavuz | Nescafe Gold Bluetooth Kahve Makinesi Kılavuz |