ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Moccamaster Cup One Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Filtre Kahve Makinesi |
| Güç | 1090 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve |
| Su Kapasitesi | 330 ml |
| İçecek Türleri | Filtre Kahve |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Bardak Tutucu Filtre Kağıdı İle Kullanım Kaymaz Taban Ölçü Kaşığı Porselen Kupa |
| Renk Seçenekleri | Inox Kırmızı Krem Yeşil |
| Kablosuz Kullanım | Yok |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 15 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Cam Hazne | Yok |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| 360° Döner Taban | Yok |