ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Krups Virtuoso Plus XP444G Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1460 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve Kapsül |
| Su Kapasitesi | 1 litre |
| Fincan Kapasitesi | 2 Fincan |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Latte |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Çıkarılabilir Su Tankı Işıklı Açma/Kapama Tuşu Pod Haznesi Sıcaklık Ayarı Tek Tuşla Kontrol Termoblok |
| Renk Seçenekleri | Inox |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Ağırlık | 2.96 kg |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Kılavuz | Krups Virtuoso Plus XP444G Kahve Makinesi Kılavuz |