ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Karaca MyCaffe Barista S20 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Çok Amaçlı Kahve Makinesi |
| Güç | 1350 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve |
| Su Kapasitesi | 900 ml |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Latte |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Sıcak Tutma Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Bardak Isıtıcı Buhar Fonksiyonu Çıkarılabilir Damlama Tepsisi Dahili Filtre Güvenlik Kilidi Kaymaz Taban P |
| Renk Seçenekleri | Bakır Inox Rosegold |
| Basınç Gücü | 20 bar |
| Su Seviye Göstergesi | Var |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Yok |
| Ürün Kodları | 01000159133001 01000159133002 01000159133005 |
| Aşırı Isınma Emniyeti | Var |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |