ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Jura E6 15437 Kahve Makinesi
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Tam Otomatik Kahve Makinesi |
| Güç | 1450 W |
| Kahve Tipi | Toz Kahve |
| Su Kapasitesi | 1.9 litre |
| İçecek Türleri | Espresso Cappuccino Köpüklü Süt |
| Otomatik Kapanma | Var |
| Diğer Özellikler | Ayarlanabilir Bardak Yüksekliği Dokunmatik Kontrol Paneli LCD Ekran Posa Haznesi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Basınç Gücü | 15 bar |
| Ağırlık | 8.7 kg |
| Damlama Emniyeti | Var |
| Kahve Öğütücü | Var |
| Ürün Kodları | 15437 |
| Anlık 2 Fincan Hazırlama | Var |
| Süt Köpürtücü | Var |
| Sesli İkaz | Var |
| Kılavuz | Jura E6 15437 Kahve Makinesi Kılavuz |